Pracownik Działu Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Klienta
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
TNS Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma TNS Sp. z o.o. zajmuje się obsługą rynku pomorskiego w maszyny i urządzenia do Budownictwa. Współpracujemy z Wykonawcami, Deweloperami w różnych dziedzinach budownictwa. Zajmujemy się tynkami i farbami, posadzkami, dociepleniem ścian zewnętrznych. Wprowadzamy nowoczesne sposoby kontaktu z klientem i obsługę budów. Poszukujemy osoby otwarte na nowe rozwiązania, chcące się rozwijać i doskonalić.
Opis stanowiska
  • praca w dziale pozyskania i obsługi klienta
  • sprzedaż agregatów malarskich, tynkarskich, części zamiennych
  • sprzedaż maszyn posadzkarskich i koordynacja serwisu
  • telefoniczny, mailowy kontakt z kontrahentami prospecting, marketing, pozyskiwanie klienta
  • budowanie procesów pozyskania i obsługi klienta
  • kształtowanie profesjonalnego wizerunku firmy

Wymagania
  • doświadczenie lub pasja w kierunku sprzedaży
  • wiedza w zakresie technicznym budowy urządzeń
  • samodzielność, odpowiedzialność i pomysłowość
  • bezpośredni i pośredni kontakt z klientem
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
  • stałą pracę w doświadczonym zespole
  • systematyczne szkolenia w zakresie maszyn do budownictwa
  • podnoszenie kwalifikacji handlowych i technicznych
  • nawiązywanie kontaktów handlowych
  • praca z nowoczesnym oprogramowaniem
  • budowanie wartości i relacji z partnerem handlowym
  • nowoczesne rozwiązania w budownictwie
  • możliwość rozwoju zawodowego, realizacja marzeń
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Obsługa hotelowa Gdańsk
  • Obsługa gastronomii Gdańsk
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Chief marketing officer Gdańsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851