Pracownik działu sprzedaży
  • Kobyłka
Kobyłka, Kobyłka, mazowieckie, Polska
Nabilaton
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż systemów klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła
  • Obsługa klienta po zakupie
  • Realizacja zadań sprzedażowych
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji
  • Finalizacja procesu sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie klimatyzacji/wentylacja/chłodnictwo lub pokrewne
  • Min. 2 lata doświadczenia w branży HVAC/technicznej/budowlanej
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji
  • Determinacja i orientacja na cele
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Pewność siebie, łatwość w komunikacji
  • Zdolność do pracy zespołowej i organizacji własnej pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w biurze regionalnym
  • Rozwój zawodowy, szkolenia, ciekawe projekty
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Elastyczność godzin pracy, nowoczesne warunki
  • Sprzęt służbowy, zniżki na produkty firmy
  • Pakiet MultiSport, opieka medyczna
  • Udział w wydarzeniach branżowych

  • Praca Kobyłka
  • Pracownik biurowy Kobyłka
  • Pracownik fizyczny Kobyłka
  • Pracownik produkcji Kobyłka
  • Kobyłka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289