Pracownik działu rozwoju / przedstawiciel
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Imperial World Sp. z o. o.
23. 7. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Agencja Reklamowa poszukuje do współpracy Przedstawiciela / pracownik działu rozwoju
Obowiązki: Pozyskiwanie nowych Klientów i opiekę nad ich kampaniami Obsługa kampanii reklamowych na nośnikach zewnętrznych – kompleksowe wsparcie Klientów na każdym etapie realizacji działań promocyjnych. Dbanie o dobre i długotrwałe relacje z Klientami i Partnerami firmy Stałe poszerzanie bazy Klientów poprzez prospecting, cold mailing, cold calling Pozyskiwanie nowych miejsc pod nośniki reklamowe
Oczekiwania: Doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamy, domu mediowym Poparte sukcesami doświadczenie w pozyskiwaniu klientów na podstawie własnych działań Doświadczenie w kontakcie z Klientami z budżetami reklamowymi ponad 50 000 zł Otwarta głowa – szukamy osoby, która nie zamyka się w utartych schematach i zawsze szuka nowych rozwiązań, metod na dotarcie do Klienta Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami i Partnerami biznesowymi Dobra organizacja pracy i samodzielność – szukamy kogoś, kto wychodzi z własną inicjatywą, zarządza swoim czasem i pracą i nie boi się wyzwań Prawo jazdy kat. B
Oferujemy: Umowa o pracę Wynagrodzenie podstawowe + miesięczny system premiowy lub prowizyjny uzależniony od wyników Pracę hybrydową Pracę w pełnym wymiarze godzin (poniedziałek-piątek) Sprzęt potrzebny do pracy Stałe wsparcie Ciągły rozwój (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, budżet na książki, kursy) Partnerską atmosferę Możliwość awansu

  • Praca Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536