Pracownik działu poligraficznego
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tłumaczenie i przygotowywanie etykiet,
  • Weryfikacja jakości drukowanych etykiet,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie etykietowania produktów.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Znajomość pakietu MS Office oraz podstaw programów graficznych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność, odpowiedzialność,
  • Znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem,
  • Wykształcenie wyższe będzie atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Dofinansowanie zajęć językowych,
  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole,
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • Możliwość rozwoju w innych działach firmy,
  • Imprezy integracyjne, eventy świąteczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz ze zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Praca Białystok
  • Kierownik działu personalnego Białystok
  • Pracownik umysłowy Białystok
  • Pracownik biurowy Białystok
  • Pracownik kolei Białystok
  • Pracownik fizyczny Białystok
  • Pracownik ochrony Białystok
  • Pracownik socjalny Białystok
  • Pracownik produkcji Białystok
  • Pracownik ds. administracji Białystok
  • Pracownik instytucji kultury Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570