Pracownik Działu Personalnego
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i rozliczanie czasu pracy w systemie informatycznym
  • bieżąca obsługa pracowników firmy
  • wprowadzanie zmian w systemie na podstawie wniosków pracowników
  • skanowanie, opisywanie i archiwizacja dokumentów
  • wsparcie w procesie nadzoru nad orzeczeniami lekarskimi
  • wsparcie w procesie poprawnego rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów MS office (w szczególności Excel)
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, dobra organizacja czasu pracy
  • punktualność, umiejętność współpracy z zespołem
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem

Pracodawca oferuje

  • pracę biurową od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź zlecenie w zależności od preferencji
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport
  • dodatkowy benefit w postaci karty lunchowej
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie międzynarodowej

  • Praca Siedlce
  • Kierownik działu personalnego Siedlce
  • Pracownik ochrony Siedlce
  • Pracownik socjalny Siedlce
  • Pracownik biurowy Siedlce
  • Pracownik produkcji Siedlce
  • Pracownik kolei Siedlce
  • Pracownik umysłowy Siedlce
  • Pracownik fizyczny Siedlce
  • Pracownik administracyjno - biurowy Siedlce
  • Pracownik utrzymania ruchu Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584