Pracownik Działu Obsługi Klienta
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
9. 6. 2024

ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Firma handlowa w branży automatyki, elektroniki i elektrotechniki poszukuje nowego pracownika. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownika Działu Obsługi Klienta.

Obowiązki

  • wystawianie dokumentów WM, WZ, FV VAT
  • sporządzanie duplikatów, faktur korygujących oraz not korygujących
  • prowadzenie kasy gotówkowej (weryfikacja danych, wprowadzanie dokumentów zakupowych)
  • ścisła współpraca z działem handlowym oraz magazynem w zakresie procedowania zamówień, rozwiązywanie bieżących problemów
  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta
  • obsługa korespondencji firmowej (poczta wychodząca)
  • bieżąca obsługa biura (zamawianie materiałów biurowych, artykułów spożywczych)
  • inne prace zlecone przez Zarząd firmy

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w innej pracy biurowej
  • podstawowa wiedza odnośnie wystawiania faktur oraz korekt
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • obsługa MS Office (Outlook, Excel, Word) oraz innych urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i skrupulatność

Oferujemy

  • dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji
  • wyjazdy integracyjne
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • rabaty na produkty firmy (pracodawcy)
  • pakiet medyczny dodatkowe benefity (karta Multisport, opieka medyczna)
  • dopłaty do wypoczynku wakacyjnego

  • znajomość programu Comarch ERP oraz Siebel

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Tajemniczy klient Wrocław
  • Obsługa hotelowa Wrocław
  • Obsługa gastronomii Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370