PRACOWNIK DZIAŁU NAUKI, BADAŃ I ROZWOJU
  • Łódź, łódzkie
Łódź
Marinex International Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Firma naukowo-badawcza Marinex International sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą żywności, szczególnie tej z kategorii specjalnego przeznaczenia medycznego tworzonej na bazie olejów rybich oraz badaniami naukowymi nad efektami odżywiania tłuszczami organizmu człowieka. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Wymagania:
•    wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie biologiczne, dietetyczne), mile widziany doktorat;
•    minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w branży żywności
•    znajomość sztuki prezentacji;
•    umiejętność i gotowość do prezentowania danych naukowych przed audytorium oraz gotowość do podjęcia dyskusji na ich temat;
•    umiejętność dotarcia do literatury naukowej i bieżących publikacji;
•    zmysł badawczy i dociekliwość naukowa;
•    umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientem;
•    samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
•    profesjonalizm w podejściu do powierzanych zadań, kreatywność
•    wysoka kultura osobista;
•    znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z literatury fachowej, tworzenie dokumentów oraz nawiązywanie współpracy;
•    prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu, gotowość do wyjazdów służbowych.
•    posiadanie książeczki sanepidu lub chęć do jej wyrobienia
Zadania:
•    opracowywanie naukowych materiałów reklamowych (artykułów, mailingów, ulotek, stron internetowych itp.);
•    przygotowywanie prezentacji naukowo-reklamowych oraz prowadzenie wykładów dla środowisk medycznych i pacjentów;
•    udzielanie porad żywieniowych dotyczących doboru produktów i ich prawidłowego stosowania (mailowe, czat, telefoniczne, FB);
•    koordynacja współpracy z ośrodkami naukowo-badawczymi;
•    promowanie firmy na konferencjach naukowych
•    współpraca wewnętrzna w komórce organizacyjnej i przedsiębiorstwie (sprzedaż, BOK),

Oferujemy pracę w doświadczonym i ambitnym zespole badawczym, w przyjaznej atmosferze, umożliwiającej stały rozwój i ciągłe zdobywanie wiedzy.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca stacjonarna biurowa.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: dzial.naukowy@marinex.com.pl
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584