Pracownik działu narzędziowni
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, śląskie, Polska
TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.
10. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wiodąca Odlewnia Żeliwa sektora motoryzacyjnego w Polsce poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Pracownik działu narzędziowni

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w obróbce ręcznej
  • Doświadczenie w pracy na maszynach ślusarskich (wiertarki, szlifierki, piły)
  • Kreatywność w wykonywanej pracy
  • Samodzielność rozwiązywania problemów
  • Uprawnienia spawalnicze

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia
  • Bogaty pakiet socjalny: ubranie robocze, środki higieny osobistej: mydło, ręcznik, krem do rąk; środki ochrony indywidualnej
  • Świadczenia dla dzieci pracowników: impreza mikołajkowa, dofinansowanie „zielonej szkoły”, organizacja kolonii dla dzieci pracowników; możliwość uczestniczenia w wycieczkach wakacyjnych oraz weekendowych dla pracowników i ich rodzin
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki PKZP
  • Impreza integracyjna Dzień Rodzinny dla pracowników i ich rodzin

Oferty można składać osobiście w siedzibie Spółki: 43-430 Skoczów,ul. Ciężarowa 49, III p.

pok. 62

lub za pomocą przycisku Aplikuj.

  • Praca Skoczów
  • Pracownik biurowy Skoczów
  • Pracownik produkcji Skoczów
  • Pracownik fizyczny Skoczów
  • Skoczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246