PRACOWNIK DZIAŁU NADZORU INWESTYCJI
  • Zduny
Zduny, 63-760 Perzyce 46, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
ROSMOSIS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
15. 8. 2024
od 5 800 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie wyższe - inżynieria środowiska lub pokrewne, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia z branży budowlanej i sanitarnej
Zakres obowiązków:
- analizowanie dokumentacji technicznej i projektowej,
- praca przy organizacji inwestycji z branży wodno - kanalizacyjnej,
- nadzór nad prowadzonymi robotami,
- realizacja procesu zamówień,
- współpraca z ekipami budowlanymi.
okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy

Inne wymagania
mile widziane doświadczenie, mile widziane uprawnienia z branży budowlanej i sanitarnej

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: inżynieria środowiska lub pokrewne

  • Praca Zduny
  • Pracownik fizyczny Zduny
  • Pracownik biurowy Zduny
  • Pracownik produkcji Zduny
  • Zduny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567