PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU, również osoby z orzeczeniem
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet Sp. z o.o., Lider aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU

Miejsce pracy: Katowice, Plac Pod Lipami (Giszowiec)

Zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie ok. 6117 zł brutto na okresie próbnym i 6850 zł brutto po okresie próbnym,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • pracę w trybie hybrydowym ( 3 dni w biurze, 2 dni w domu).

Zakres obowiązków:

  • obsługa i tworzenie katalogu internetowego produktów firmy,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie marketingu, social media itp.,
  • bierząca obsługa baz danych,
  • tworzenie dokumentacji marketingowej zgodnie z wewnętrznym procesem firmy,
  • obsługa programów Excel i SAP,
  • opieka graficzna i organizacyjna nad produktami firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w marketingu/IT lub wykształcenie wyższe,
  • znajomość j. angielskiego mile widziana,
  • umiejętność autoprezentacji i pracy w zespole,
  • pewność siebie i umiejętność przekazywania wiedzy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem :

5-7-1-3-0-5-6-4-0

  • Praca Katowice
  • Konstruktor (osoba) Katowice
  • Łącznik (osoba) Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Chief marketing officer Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536