Pracownik działu marketingu
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Schwinn Polska Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Firma Schwinn Polska z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz znalu poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków, ul. Nad Drwiną 4
Opis stanowiska:
  • Obsługa zapytań i korespondencji (mail, telefon)
  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień
  • Współpraca z działem produkcji i wysyłek oraz wysyłanie potwierdzeń
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość angielskiego pozwalającą na prowadzenie rozmowy i poczty e-mail
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność efektywnej obsługi pakietu MS Office, w tym dobra znajomość programu Excel
  • Dokładność i systematyczność
Mile widziane:
  • Komunikatywna znajomość niemieckiego lub francuskiego
  • Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Interesującą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności w zawodowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności oraz zaangażowania
  • Umowę o pracę

  • Praca Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Chief marketing officer Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836