Pracownik działu lady tradycyjnej
  • Bukowno
Bukowno, Bukowno, Lesser Poland Voivodeship, Polska
INTERMARCHÉ
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Bukowno

Twój zakres obowiązków

  • Wykładanie towaru z dbałością o terminy ważności i prawidłową ekspozycję zgodną ze standardami sieci
  • Obsługa klienta na przy ladzie sery, wędliny mięso/ryby
  • Kontrola terminów ważności
  • Prace porządkowe/ utrzymanie czystości na dziale
  • Przyjęcie dostaw z działu wędlin, serów

Nasze wymagania

  • Do naszego zespołu poszukujemy energicznej osoby, która odnalazłaby się w pracy na dziale lady tradycyjnej (LADA SERY-WĘDLINY)
  • Praca na stałe - możliwość pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin
  • Lubisz pracę z ludźmi a praca w zespole nie sprawia Ci trudności - dołącz do Naszego zespołu :)
  • Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych

Mile widziane

  • Doświadczenie na w/w dziale będzie dużym atutem ale nie jest wymagane - wszystkiego można się nauczyć
  • Studenci/uczniowie

To oferujemy

  • Szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku
  • Umowę o pracę na pełen etat (lub część etatu)
  • Premiowy system motywacyjny
  • Możliwość awansu
  • Rabat na paliwo na naszej stacji paliw
  • Abonament telefoniczny NO LIMIT (darmowe połączenia w Polsce
  • Darmowe SMS, darmowe MMS, 5GB internetu w telefonie bez opłat)
  • Możliwość otrzymania smartfona
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie, możliwość otrzymania zaliczki do 1000zł
  • Opieka medyczna
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia społecznego
  • Program motywacyjny - dodatkowa premia do 3500 ZŁ wypłacana w grudniu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Dodatkowe informacje

  • PRACA OD ZARAZ!! KAŻDA NIEDZIELA NIEHANDLOWA DODATKOWO WYSOKO PŁATNA
  • MOŻLIWOŚĆ PRACY NA CAŁY ETAT LUB CZĘŚĆ, MOŻLIWOŚĆ PRACY TYLKO POPOŁUDNIAMI LUB TYLKO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
  • Zachęcamy do kontaktu!
  • CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną przez stronę Pracuj.pl, lub dostarczyć bezpośrednio do nas: Intermarche Bukowno ul. Szkolna 2

INTERMARCHÉ

Jesteśmy franczyzową siecią supermarketów spożywczych, działającą w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Do Grupy należą także supermarkety Bricomarché ‘dom i ogród’.

Angażujemy się również w działania prospołeczne – stworzyliśmy Fundację Muszkieterów, która wraz z samorządami lokalnymi m.in. finansuje budowę placów zabaw w miejscowościach, w których znajdują się nasze sklepy.

Informujemy, iż przesłane przez Państwa dane w CV są zbierane przez Kankan sp. z o.o. ul. Szkolna 2, 32-3 Bukowno jako administratora Państwa danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Pracownik lady tradycyjnej teraz jak i w przyszłym procesie rekrutacji. W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z przysługujących praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, oraz o usunięcie danych;

  • Praca Bukowno
  • Pracownik fizyczny Bukowno
  • Pracownik produkcji Bukowno
  • Pracownik biurowy Bukowno
  • Bukowno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080