Pracownik działu kontroli jakości
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Zielona Góra
Bezpośrednie zatrudnienia przez naszego Klienta
Zarabiaj od 5000 zł brutto na start

Zadania:
  • Odbiory jakościowe półwyrobów oraz gotowych elementów spawanych
  • Kontrola jakości dostarczonych elementów od kooperantów
  • Odbiory jakościowe malarskich powłok ochronnych
  • Tworzenia dokumentacji jakościowej
  • Wykonywanie badań nieniszczących NDT konstrukcji stalowych oraz zabezpieczeń antykorozyjnych
Wymagania:
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Wykształcenia min. średnie
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość konstrukcji stalowych
  • Wiedza w zakresie wykonywania badań nieniszczących NDT oraz zabezpieczeń antykorozyjnych
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do wynagrodzenia w tym dofinansowanie kosztów dojazdów

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: tel. 668869469.

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Zielona Góra
  • Kontroler jakości Zielona Góra
  • Kierownik działu personalnego Zielona Góra
  • Pracownik fizyczny Zielona Góra
  • Pracownik produkcji Zielona Góra
  • Pracownik kolei Zielona Góra
  • Pracownik umysłowy Zielona Góra
  • Pracownik ochrony Zielona Góra
  • Pracownik socjalny Zielona Góra
  • Pracownik biurowy Zielona Góra
  • Pracownik na wysokościach Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648