Pracownik działu konfekcji
  • Bielsko-Biała, ul. Filarowa 47
śląskie, Bielsko-Biała, ul. Filarowa 47, śląskie, Polska
TILABELS
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • szybko i chętnie przyswaja wiedze oraz akceptuje uwagi
  • szuka usprawnień, zgłasza nieprawidłowości i aktywnie działa w celu ich wyeliminowania
  • posiada umiejętność organizacji swojej pracy w celu efektywnej realizacji powierzonych obowiązków

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń używanych w procesach produkcyjnych etykiet
  • dbanie o utrzymanie czystości na stanowisku pracy
  • samodzielna realizacja zaplanowanych zadań zgodnie obowiązującymi standardami
  • realizowanie powierzonych zadań z uwzględnieniem wytycznych od przełożonych
  • kontrola parametrów jakościowych wyrobu końcowego
  • prowadzenie dokumentacji procesowych
  • współpraca z działem technologii produkcji
  • wprowadzanie do codziennej pracy usprawnień, które pomagają optymalizować procesy zachodzące w firmie
  • współpraca ze wszystkimi pracownikami firmy oparta na szeroko rozumianym szacunku

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia
  • prawidłowa zdolność widzenia barw
  • dokładność, zdolności manualne i zmysł techniczny
  • znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, sumienność, dokładność

Oferujemy:

  • prace w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szanse na rozwój zawodowy oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Adres:
Tilabels ul. Filarowa 47, 43-300 Bielsko-Biała

Rodzaj pracy: Pełny etat, system jednozmianowy

Rodzaj umowy: Umowa o prace.

  • Praca śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • Pracownik produkcji Oborniki Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Piekary Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy śląskie
  • Pracownik biurowy Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Piekary Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293