Pracownik działu kompletacji zamówień
  • Wielka Wieś
Wielka Wieś, Wielka Wieś, Małopolskie, Polska
Marek's
17. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Modlnica
Wymiar pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Twój zakres obowiązków
Kompletacja zamówień, praca na skanerze
Zabezpieczanie przygotowanych zamówień do wysyłki, z wykorzystaniem folii stretch
Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
Ścisła współpraca z dostawcami oraz innymi działami firmy
Udział w cyklicznych inwentaryzacjach
Nasze wymagania
Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Uczciwość
Status ucznia lub studenta będzie dodatkowym atutem
Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
Mile widziana wiedza na temat części samochodowych
To oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę/zlecenie
Zniżki pracownicze na zakupy
Pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku motoryzacyjnym
Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Wielka Wieś
  • Pracownik fizyczny Wielka Wieś
  • Pracownik biurowy Wielka Wieś
  • Pracownik produkcji Wielka Wieś
  • Wielka Wieś - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567