Pracownik Działu IT (Helpdesk) z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Myślibórz
Myślibórz, Myślibórz, zachodniopomorskie, Polska
BPO NETWORK Sp. z o.o.
20. 7. 2024

BPO NETWORK Sp. z o.o.Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.Dla pracowników oferujemy pełną opiekę, stały kontakt, dostęp do psychologa, kadr, prawnika itd. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki

  • Wspieranie pracowników w zakresie systemów informatycznych
  • Terminowa i rzetelna realizacja zgłoszeń
  • Instalacja i konfiguracja komputerów i sprzętu sieciowego
  • Utrzymanie infrastruktury komputerowej i sieciowej w ponad 250 salonach w całej Polsce, Centrali Głównej oraz Centrum Logistycznym
  • Kontakt z dostawcami i wsparciem zewnętrznym w obszarze IT

Wymagania

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Wykształcenie w kierunku informatycznym (technikum informatyczne lub studia z zakresu IT
  • Zaawansowane umiejętności rozwiązywania problemów technicznych w formie zdalnej – w tym obsługa narzędzia Pulpit Zdalny
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji sprzętu komputerowego
  • Zdalna obsługa klienta (kontakt z dostawcami i wsparciem zewnętrznym w obszarze IT)
  • Umiejętność pracy w zdalnym zespole pracowników
  • Gotowość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego
  • Komunikatywność
  • Skrupulatność
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za swoją pracę i powierzone zadania
  • Własny komputer (dodatek do wynagrodzenia)
  • Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania
  • Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego, ze względu na anglojęzycznych pracowników w naszym biurze

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca zdalna
  • Pełna opieka ze strony BPO Network
  • Bony na produkty firmy
  • Dodatek za używanie własnego komputera
  • Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia
  • Fundusz świadczeń pracowniczych

  • Ilona
  • 798 951 967
  • ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA
  • JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.bponetwork.pl
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal js-application-url c-btn--red" rel="nofollow noopener" >Aplikuj

  • Praca Myślibórz
  • Pracownik biurowy Myślibórz
  • Pracownik produkcji Myślibórz
  • Pracownik fizyczny Myślibórz
  • Myślibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941