Pracownik działu IT - Asset Specialist
  • Warszawa, Mokotów
mazowieckie, Warszawa, Mokotów, mazowieckie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
9. 10. 2024

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi. Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Nadzór oraz kontrola aktualnego stanu urządzeń (min. telefony, laptopy, tv )
  • Kontrola stanu sal wideokonferencyjnych w tym: podstawowa diagnostyka, rozwiązywanie prostych problemów (brak podłączenia kamery itp.)
  • Koordynowanie rutynowej konserwacji i napraw laptopów
  • Podstawowe zarządzanie systemem drukowania: dodawanie numerów kart do systemu, wymiana tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych, kontakt z serwisem, rozwiązywanie prostych problemów z drukowaniem (np. zacięcia papieru)
  • wydawanie sprzętu służbowego nowym pracowników zgodnie ze zgłoszeniem i dostępnością
  • Inne zadania wynikające z bieżących potrzeb

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2 – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 1 rok
  • Bardzo dobra znajomość obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub Umowę zlecenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00- 17:00
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238