Pracownik Działu IT/ Administrator
  • Chrzanow
Chrzanów, Chrzanow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
BP2 SP. Z O.O.
7. 6. 2024

Miejsce pracy: Grojec (pow. chrzanowski)

Technologie, których używamy

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • Administracja MS 365,
  • Administracja serwerem domen,
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego,
  • Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych,
  • Instalacja i konfiguracja elementów infrastruktury teleinformatycznych,
  • Zapewnienie pierwszego poziomu wsparcia dla pracowników firmy,
  • Znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN) oraz routingu,
  • Diagnostyka sprzętu i oprogramowania,
  • Modernizacja i naprawa komputerów,
  • Instalacja systemów operacyjnych i oprogramowania dedykowanego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych MS Windows,
  • Znajomość podstaw budowy sieci informatycznych i protokołów modelu TCP/IP,
  • Znajomość pakietu biurowego MS Office,
  • Zdolności analityczne i nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość architektury i budowy sprzętu serwerowego i/lub sieciowego,
  • Praktyczna znajomość systemów wirtualizacji, pamięci masowych, backupu,
  • Praktyczna znajomość rozwiązań w zakresie okablowania strukturalnego,
  • Wykształcenie na kierunkach technicznych (najlepiej związanych z informatyką),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników

BP2 od 1995 r. jest cenionym producentem kompletnych rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Oferujemy swoje usługi również w ramach Stalowego Centrum Serwisowego. Jesteśmy twórcami systemu SOLROOF – zintegrowanego dachu fotowoltaicznego.

BP2 posiada pięć zakładów produkcyjnych: na terenie Polski (Kraków, Dąbrowa Górnicza), w Słowacji (Košice) oraz w Rumunii (Cluj Napoca, Timișoara)

  • Praca Chrzanów
  • Pracownik fizyczny Chrzanów
  • Pracownik produkcji Chrzanów
  • Pracownik biurowy Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851