Pracownik Działu Inwestycji
  • Łódź, Górna
łódzkie, Łódź, Górna, łódzkie, Polska
MONNARI TRADE S.A.
19. 9. 2024

Spółka Akcyjna „MONNARI TRADE” istnieje od 2000 r., ale historia marki MONNARI sięga 1998 roku, kiedy działalność była prowadzona w formie spółki cywilnej pod nazwą „MONNARI”.

„MONNARI TRADE” S.A. skoncentrowała się na stworzeniu własnych kompleksowych kolekcji, skierowanych głównie do kobiet powyżej 30 roku życia, w atrakcyjnym segmencie odzieży markowej.

Głównym obszarem działalności gospodarczej „MONNARI TRADE” S.A. jest tworzenie szerokiej i zróżnicowanej oferty asortymentowej odzieży damskiej, obejmującej modne, wygodne i wysokiej jakości ubrania, a następnie jej sprzedaż poprzez sieć własnych sklepów firmowych.

Zadania:

  • sporządzanie planów remontowych w salonach sprzedaży,
  • współpraca z firmami budowlano-remontowymi,
  • ewidencja czynności remontowych i kosztów poniesionych,
  • wycena usług dodatkowych,
  • mile widziana współpraca z działami technicznymi galerii handlowych.

Wymagania:

  • obsługa pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w miłym zespole,
  • benefity,
  • dodatki motywacyjne.

  • Praca łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584