Pracownik Działu Handlowego
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Aliplast Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Praca w biurze Działu handlowego
  • Sporządzanie dokumentacji, związanej z dokonywanymi transakcjami
  • Utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami - rozmowy telefoniczne – udzielanie informacji na zapytania
  • Wprowadzanie do systemu, potwierdzanie, monitoring i zlecanie wysyłek zleceń klientów
  • Prowadzenie korespondencji i archiwizacja dokumentów
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość środowiska MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w godz. 08.00 – 16.00)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do kart MultiSport
  • Możliwość przystąpienia po roku pracy do Pracowniczego Programu Emerytalnego w całości finansowanego ze środków pracodawcy

  • Praca Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik ds. administracji Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687