Pracownik Działu Handlowego
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Raven PL Sp. z o.o.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

RAVEN PL SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, handlującą wyrobami hutniczymi. Nasza grupa RAVEN z siedzibą w Povazskiej Bystricy, posiada wiele oddziałów na Słowacji, w Czechach, Polsce i na Węgrzech. W Gliwicach świadczymy z powodzeniem nasze usługi od 12 lat.

Aktualnie do oddziału w Gliwicach poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę w dziale handlowym w tzw. back-office.

Do zadań kandydata będzie należało:

aktywne utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z klientami, udzielanie informacji dotyczących stanu magazynowego, dostępności towaru, warunków sprzedaży; rejestrowanie zapytań ofertowych, rezerwowanie towaru, sporządzanie ofert handlowych i dokumentów wydania towaru z magazynu; regularne monitorowanie płatności; ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej spraw handlowych.

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie w pracy w handlu i obsłudze klienta, znajomość asortymentu hutniczego mile widziana. Ponadto komunikatywność i profesjonalizm.

Oferujemy:

Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, odpowiednie narzędzia pracy oraz możliwość rozwoju. Catering finansowany w 50% przez pracodawcę, dodatkowy dzień wolny za urodziny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Gliwice
  • Kierownik działu personalnego Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448