Pracownik Działu Handlowego
  • Bełżyce
Bełżyce, Bełżyce, lubelskie, Polska
LST-Polska Sp. z o.o.
27. 3. 2024

LST-Polska Sp. z o.o. to producent i dystrybutor owoców mrożonych i liofilizowanych. Jesteśmy na rynku już od 2002 roku. Przez ten czas zyskaliśmy wielu zaufanych klientów. Cieszymy się, że ich grono stale rośnie. Ponad 95 % naszych wyrobów eksportujemy do krajów Europy Zachodniej, Skandynawii, Azji, Ameryki Północnej. Nasze wyroby są cenione ze względu na swoją doskonała jakość. Zakład działa w oparciu o system zgodny z wymogami BRC i IFS. Posiadamy także certyfikat produkcji ekologicznej, Kosher i FDA.

Opis stanowiska

  • kompleksowe wsparcie Działu Handlowego w codziennych zadaniach administracyjno-biurowych
  • organizowanie i kontrola przebiegu procesu spedycyjnego w eksporcie i imporcie towarów sprzedawanych lub kupowanych przez firmę LST-Polska Sp. z o.o. - przygotowywanie dokumentów importowych i eksportowych, drukowanie etykiet
  • administrowanie bazą danych klientów
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - wymóg podstawowy
  • mile widziana znajomość drugiego języka - niemiecki, francuski, włoski lub rosyjski
  • mile widziane doświadczenie w dziale eksportu/importu lub logistyki
  • doskonała znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, Word, PowerPoint
  • dobra organizacja i planowanie pracy
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się przetwórstwem oraz eksportem i importem owoców i warzyw mrożonych oraz liofilizowanych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • możliwość awansu na stanowisko specjalisty ds. eksportu i importu

  • Praca Bełżyce
  • Pracownik fizyczny Bełżyce
  • Pracownik biurowy Bełżyce
  • Pracownik produkcji Bełżyce
  • Bełżyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714