Pracownik działu finansowo-księgowego
  • Łódź, Teatr Wielki w Łodzi
łódzkie, Łódź, Teatr Wielki w Łodzi, łódzkie, Polska
Teatr Wielki w Łodzi
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Teatr Wielki w Łodzi poszukuje
Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie
  • co najmniej 2 letnią praktyka w księgowości
  • znajomości ustaw: o rachunkowości, ustawy o VAT, regulujących podstawy podatkowe oraz innych ustaw wykorzystywanych w codziennej pracy
  • biegła obsługa komputera: (środowisko Windows) z wykorzystaniem oprogramowania do prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • predyspozycje osobowościowe: sumienność, uczciwość, cierpliwość, życzliwość, wysoka kultura osobista
  • brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego oraz umyślne przestępstwo skarbowe
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów,
  • sprawdzanie dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalno-rachunkowym,
  • organizowanie obrotu gotówkowego i prowadzenie obsługi kasowej,
  • bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • fakturowanie, wystawianie not obciążeniowych, not odsetkowych i not korygujących,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w ciekawym i twórczym miejscu z wieloletnią tradycją
  • dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia,
  • dla osoby spoza Łodzi – wynajem mieszkania na preferencyjnych warunkach w Domu Aktora,
  • nagrody jubileuszowe,
  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci premii frekwencyjnych,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie, pakiet socjalny m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika i jego dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach

  • Praca łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584