Pracownik działu finansów
  • Kraków
pracownik działu finansów
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Posługujesz się płynnie językiem angielskim ,jesteś dostępna/y na cały etat , masz już za sobą pierwsze doświadczenia w dziale finansowym i nadal chciał/abyś rozwijać się w tym obszarze. Jeżeli tak, nie czekaj, Aplikuj!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (najlepiej w dziedzinie finansów, rachunkowości, ekonomii, matematyki finansowej ,ekonometrii / w trakcie studiów)
  • biegłej znajomości języka angielskiego (min. B2/C1)
  • bardzo dobrych umiejętności obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • umiejętności analitycznych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość makr (czyli VBA)
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 lub 8-16,
  • pakiet dodatków Randstad Plus : karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie;)
  • bony lunchowe 250 zł co miesiąc
  • pracę w międzynarodowej korporacji branży tytoniowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w trybie hybrydowym

Zadania

  • dzienne ksiegowanie wyciagow bankowych

  • ksiegowanie pozostalych tranzakcji, bedacych w zakresie odpowiedzialnosci Treasury Bank Accoutning, takich jak: wymiana walut, dywidendy, depozyty bankowe

  • dzienne i miesieczne uzgadnianie sald kont

  • inwestygacja niezaalokowanych pozycji z wyciagu bankowego oraz inwestygacja rozbieznosci w platnosciach

  • postepowanie zgodnie z procedurami i standardami

  • asystowanie przy zamknieciu miesiaca

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782