Pracownik działu druku / Drukarz
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
MMP Premium Polska Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa 8-kolorowych offsetowych maszyn drukarskich (Rapida)
  • Przezbrajanie maszyn, ustawianie parametrów
  • Zapewnienie jakości produktu końcowego zgodnie z oczekiwanym standardem
  • Realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z dokumentacją zlecenia produkcyjnego
  • Zapewnienie efektywnej pracy obsługi maszyn
  • Wykonywanie regularnej prawidłowej konserwacji maszyny
  • Dbałość o materiały użyte w produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne, mile widziane poligraficzne
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą maszyn poligraficznych, offsetowych, CNC
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Zmysł techniczny, umiejętność rozróżniania kolorów
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie, inicjatywa, umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym, austriackim koncernie Mayr-Melnhof Packaging
  • Umowę o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa plus miesięczna premia oraz dodatki za pracę w święta
  • Coroczne podwyżki inflacyjne
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed dla Pracownika oraz członków rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Wysokie świadczenia z ZFŚS - dofinansowanie wypoczynku, bony na święta, paczki dla dzieci, dofinansowanie do wymiany okularów, premia z okazji zawarcia związku małżeńskiego
  • Możliwość uzyskania pożyczek pracowniczych na preferencyjnych warunkach
  • Efektywne wdrożenie wraz z opiekunem w pierwszych tygodniach pracy
  • Kawa z dobrego expressu, herbata w każdej kuchni i na stołówce
  • Parking dla pracowników

  • Nie zamykamy się na osoby z mniejszym doświadczeniem! Jesteś chętny na rozwój? Wyślij swoją aplikację!
  • Stawka wynagrodzenia zależna jest od doświadczenia

  • Praca Bydgoszcz
  • Drukarz Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536