Pracownik Działu Części Zamiennych i Akcesoriów
  • Wolica
mazowieckie, Wolica, Mazowieckie, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta wewnętrznego (serwisy) i zewnętrznego
  • kompletacja zamówień wg dokumentów
  • odbieranie dostaw części, materiałów, narzędzi i innych
  • składanie zamówień i współpraca z działami części VW i Audi
  • nadzór, odpowiednie składowanie i magazynowanie części
  • dostarczenie zamówionych części do Klienta ostatecznego
  • przeprowadzenie inwentaryzacji magazynu zgodnie z wymogami
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i utrzymanie wysokich standardów obsługi Klienta

WYMAGANIA:

Nasze wymagania:

  • dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej - praca na 2 zmiany dzienne
  • dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy, w branży motoryzacyjnej
  • znajomość programów: AutoStacja, Etka, AutoTeam
  • wiedza techniczna z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych

OFERUJEMY:

To oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
  • okres wdrożenia w asyście specjalistów
  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
  • realną szansę awansu
  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
  • bezpłatny parking
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584