Pracownik działu części zamiennych
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie stanem części zamiennych na potrzeby utrzymania ruchu przy minimalnym stanie magazynowym i optymalnych kosztach
  • współpraca z dostawcami części zamiennych: przygotowaniem ofert, negocjacjami, zamawianiem niezbędnych części zamiennych
  • monitorowanie stanu części zamiennych: zgodność ilości w systemie i w magazynie, inwentaryzacje
  • wysyłanie części rotujących do serwisów zewnętrznych (monitorowanie procesu)

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie techniczne

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku (8h z możliwością rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00)
  • możliwość stałego zatrudnienia u klienta
  • dofinansowanie do obiadów w wysokości 14 zł za dzień pracy
  • kawę, herbatę i codziennie świeże owoce
  • zestaw wysokiej jakości ubrań roboczych
  • szkolenia wdrożeniowe i doskonalące pod opieką tzw. trenera, który wspiera w początkowym okresie zatrudnienia
  • siłownie na terenie firmy, z której można korzystać przed pracą i po pracy
  • imprezy integracyjne, pikniki rodzinne
  • paczki świąteczne, bonusy
  • możliwość przystąpienia i korzystania ze zniżek w programie Multisport oraz z prywatnej opieki medycznej
  • Na co możesz liczyć:
  • pracę w atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku
  • przyjazne środowisko pracy i wzajemną pomoc
  • być odpowiednio wprowadzony w swoje obowiązki – nowe osoby szkoli doświadczony trener
  • rozwijać się i szkolić
  • być docenianym

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik fizyczny Niepołomice
  • Pracownik biurowy Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392