Pracownik Działu Części Zamiennych
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, wielkopolskie, Polska
Bax-Baumaschinen Sp. z o.o.
11. 9. 2024

  • umowa o pracę
  • specjalista
  • praca od zaraz
  • pełny etat

Opis stanowiska

  • sprzedaż części zamiennych (doradztwo techniczne, sporządzanie ofert, zamawianie części, monitorowanie dostaw, fakturowanie)
  • przyjmowanie na- i wydawanie z magazynu części zamiennych (dla Działu Serwisu oraz do Klientów)
  • pozostałe prace magazynowe: rozkładanie towaru, pakowanie, utrzymywanie stanów minimalnych, nadawanie lokalizacji
  • obsługa obiegu dokumentacji (PZ, MM, WZ, FA)
  • prowadzenie działań promocyjnych i marketingowych
  • współpraca z dostawcami
  • wykonywanie innych poleceń pracodawcy

Wymagania

  • doskonała organizacja pracy, rzetelność i skrupulatność
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • zaangażowanie
  • doświadczenia w obsłudze klienta
  • znajomości branży motoryzacyjnej
  • umiejętności pracy w zespole
  • łatwości nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia

  • Praca Suchy Las
  • Pracownik fizyczny Suchy Las
  • Pracownik biurowy Suchy Las
  • Pracownik produkcji Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567