Pracownik działu administracji i kadr wewnętrznych
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Jeśli szukasz firmy, która stawia na innowacje i rozwój, dołącz do INNPRO!Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii, działającym na rynku od 2013 roku. Zaczynaliśmy od dystrybucji dronów, a dziś współpracujemy z ponad 250 markami i dzięki dynamicznemu rozwojowi stale rośniemy. Cenimy zaangażowanie, dlatego wspieramy rozwój zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w karierze. Dołącz do nas i rozwijaj się wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie!

Twój zakres obowiązków:

  • Rekrutacja pracowników,
  • Współpraca z agencjami pracy,
  • Współpraca z działem kadr,
  • Weryfikacja zestawień RCP,
  • Układanie grafików magazynierów,
  • Obsługa dokumentacji pracowniczej,
  • Tworzenie zestawień i raportów,
  • Pomoc w zadaniach administracyjnych.

Nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office, (Word i Excel weryfikujemy to podczas rozmowy rekrutacyjnej),
  • Zdolności organizacyjne,
  • Samodzielność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia,
  • Profesjonalne wdrożenie od pierwszego dnia pracy.

  • Więcej o nas i naszych markach znajdziesz na innpro.pl.
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko na wybrane zgłoszenia.
  • Aplikując na to ogłoszenie jesteś brany/a pod uwagę jedynie pod kątem niniejszego stanowiska. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse zaaplikuj także na inne.

  • Praca Zabrze
  • Pracownik ds. administracji Zabrze
  • Specjalista ds. kadr i płac Zabrze
  • Kierownik działu personalnego Zabrze
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Zabrze
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Zabrze
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Zabrze
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536