Pracownik ds. zwrotów
  • Sochaczew
Sochaczew, Sochaczew, mazowieckie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
27. 4. 2024

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Obecnie prowadzimy rekrutację dla firmy zajmującej się dystrybucją artykułów spożywczych, szczególnie nabiałowych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika ds. zwrotów/ pracownika magazynowego.
Zadania na stanowisku:

  • Praca z komputerem przy obsłudze poczty, wprowadzaniu danych.
  • Obsługa wózka widłowego (w przypadku posiadania uprawnień).
  • Czynności magazynowe polegające na sprawdzaniu towaru, obsłudze skanera.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego (min. II WJO) lub gotowość do ich wyrobienia.
  • Aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych (lub możliwość wyrobienia).
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

W zamian za zaangażowanie w pracę oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie nap podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym - 14:00 - 22:00/22:00-06:00.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto, a po okresie próbnym zwiększenie wynagrodzenia.
  • Pracę w magazynie chłodniczym.
  • Bezpłatne posiłki regenerujące każdego dnia pracy.
  • Realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę, a wtedy pracowników obowiązuje: pakiet benefitów: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, urlop stażowy, nagroda jubileuszowa, świadczenie pieniężne w okresie świątecznym, spotkania integracyjne: zespołowe, oddziałowe, pikniki rodzinne.

  • Praca Sochaczew
  • Pracownik fizyczny Sochaczew
  • Pracownik produkcji Sochaczew
  • Pracownik biurowy Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448