Pracownik ds. wysyłek internetowych ze znajomością Excel
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
Teyli
25. 4. 2024

Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją bielizny i odzieży damskiej poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik ds. wysyłek internetowych ze znajomością Excel
Wymagania:
- znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności oprogramowania Microsoft Excel) na poziomie średnio-zaawansowanym
- średnio-zaawansowana znajomość obsługi komputera
- podstawowa znajomość języka angielskiego (rozumienie słowa pisanego)
Zakres obowiązków obejmuje:
- pracę na komputerze przy tworzeniu i modyfikowaniu kartotek z towarami na platformach sprzedażowych
- pracę przy pakowaniu i wysyłce towarów
- praca na magazynie przy układaniu towarów na półki
- praca z dokumentami wysyłkowymi, sprzedażowymi, fakturami itp.
- inne proste prace związane z funkcjonowaniem biura/magazynu
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
Miejsce wykonywania pracy: ul. Węgierska 72, 33-300 Nowy Sącz. Od poniedziałku do piątku, od 08:00 do 16:30
Zapewniamy wszystkie niezbędne rzeczy do wykonywania pracy na jak najwyższym poziomie
CV (mile widziane ze zdjęciem) oraz z klauzulą o ochronie danych osobowych (zamieszczoną poniżej) prosimy wysyłać na adres mailowy: @
Klauzula o Ochronie Danych Osobowych (RODO):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

  • Praca Nowy Sącz
  • Pracownik ds. administracji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. PR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zakupów Nowy Sącz
  • Specjalista ds. marketingu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. ofertowania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zarządzania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Eksportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. transportu Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659