Pracownik ds. współpracy bilateralnej​ i międzynarodowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
14. 9. 2024

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • inicjowanie, koordynacja oraz przygotowanie merytoryczne oraz logistyczne spotkań różnego szczebla w kraju i za granicą z partnerami zagranicznymi,
  • koordynacja, monitorowanie oraz wsparcie współpracy jednostek i komórek organizacyjnych Spółki oraz uczestnictwa ekspertów w spotkaniach międzynarodowych,
  • przygotowywanie i koordynowanie stanowiska Spółki prezentowanego w ramach współpracy bilateralnej i multilateralnej,
  • opracowywanie i przygotowanie dokumentów różnego szczebla regulujących współpracę z partnerami zagranicznymi,
  • reprezentowanie Spółki na spotkaniach międzynarodowych różnego szczebla.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych ze współpracą międzynarodową,
  • wiedza zawodowa z zakresu transportu kolejowego i współpracy międzynarodowej,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • znajomość języka niemieckiego i ukraińskiego.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 5000 - 8000 zł brutto

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584