Pracownik ds. technicznych (w magazynie)
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Timing Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozwiązywanie problemów z maszynami w celu zapewnienia ciągłości pracy,
  • wykonywanie rutynowych i zapobiegawczych zadań konserwacyjnych zarówno w przypadku urządzeń mechanicznych, jak i elektronicznych,
  • współpraca z 11 członkami zespołu w celu aby rozwiązywania problemów technicznych i optymalizacji wydajności maszyn,
  • przeprowadzanie dokładnych inspekcji i diagnostyki w celu zidentyfikowania potencjalnych problemów, zanim się rozwiną,
  • uczestniczenie w programach ciągłego szkolenia i rozwoju w celu zwiększenia umiejętności technicznych,
  • dokumentowanie działań konserwacyjnych i przekazywanie informacji zwrotnych w celu ciągłego doskonalenia procedur konserwacyjnych.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe i poziom myślenia zapewniający solidną podstawę do rozwiązywania problemów technicznych.
  • Silne umiejętności techniczne, preferowana znajomość systemów zarządzania magazynem/produkcją.
  • Biegła znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego umożliwiająca jasną komunikację zarówno w mowie, jak i na piśmie.
  • Zdolność do samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów, wykazując się samodzielnością i inicjatywą.
  • Biegłe umiejętności komunikacyjne, umożliwiające jasne wyjaśnianie kwestii technicznych i udzielanie praktycznych porad dotyczących usterek.
  • Dyspozycyjność do pracy na zmiany poranne, popołudniowe i nocne, a także okazjonalnie w weekendy, zapewniając pokrycie potrzeb operacyjnych.

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia (2404 do 3400 euro brutto miesięcznie),
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, z możliwością poszerzania umiejętności i rozwoju zawodowego,
  • zakwaterowanie oraz transport do pracy
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii,
  • ubezpieczenie w Holland Zorg,
  • wypłaty tygodniowe – przelewy na wskazane konto.

  • Praca opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045