Pracownik ds. realizacji projektów (STAŻ)
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, śląskie, Polska
Łętowski Consulting Szkolenia Doradztwo Rozwój Mateusz Łętowski
31. 5. 2024

Łętowski Consulting Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski to firma, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji szkoleń oraz realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych oraz oferowaniu wsparcia biznesowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne wspieranie procesu rekrutacji uczestników projektu;
  • Udzielanie osobom zainteresowanym informacji o projekcie, tj.: wymaganiach uczestnictwa w projekcie, niezbędnych dokumentach aplikacyjnych, warunkach udziału w projekcie (w tym dostępnych formach wsparcia);
  • Stały kontakt z uczestnikami w trakcie ich udziału w projekcie (udzielanie uczestnikom niezbędnych informacji);
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej (w tym dbanie o poprawność i kompletność dokumentacji);
  • Uczestniczenie w wizytach monitoringowych / kontrolnych w ramach projektu;
  • Uzupełnianie baz danych uczestników projektu na podstawie dokumentacji projektowej;
  • Aktywna promocja projektu w mediach społecznościowych;
  • Współpraca z wykonawcami usług w ramach projektu (doradcami, trenerami, ekspertami) oraz z zespołem projektowym;

WYMAGANIA:

  • Nastawienie na efektywne i skuteczne realizowanie zadań;
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji (w tym skrupulatność i spostrzegawczość);
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Posiadanie statusu osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy lub gotowość do rejestracji jako osoba bezrobotna;
  • Mile widziane posiadanie doświadczenia związanego z realizacją projektów unijnych;
  • Dobra znajomość obsługi pakietów biurowych (w szczególności: Word, Excel, Outlook);
  • Samodzielność w działaniu, poczucie odpowiedzialności za przydzielone zadania oraz umiejętność ustalania priorytetów w pracy;
  • Umiejętności interpersonalne: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych;

OFEROWANE WARUNKI:

  • Staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się renomą i zaufaniem klientów;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po zakończeniu stażu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach i kursach);
  • Narzędzia do pracy: laptop i telefon służbowy;
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku polskim;
  • Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

  • Praca Jaworzno
  • Pracownik ds. administracji Jaworzno
  • Specjalista ds. reklamy Jaworzno
  • Specjalista ds. telekomunikacji Jaworzno
  • Specjalista ds. PR Jaworzno
  • Specjalista ds. Sprzedaży Jaworzno
  • Specjalista ds. Zakupów Jaworzno
  • Specjalista ds. marketingu Jaworzno
  • Specjalista ds. ofertowania Jaworzno
  • Specjalista ds. Zarządzania Jaworzno
  • Specjalista ds. Eksportu Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157