Pracownik ds. radiołączności
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
3. 10. 2024

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową.

Wszystko z szacunkiem dla natury!

Centrala poszukuje osób na stanowisko:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • określanie standardów techniczno-eksploatacyjnych, wymagań technicznych w zakresie konstrukcji, budowy urządzeń/systemów radiołączności eksploatowanych w Spółce oraz wnioskowanie odstępstw od postanowień tych normatywów,
  • opracowywanie oraz aktualizowanie instrukcji, wytycznych organizacji i eksploatacji urządzeń/systemów radiołączności i nadzór nad ich stosowaniem,
  • analizowanie właściwości technicznych urządzeń, ocena nowych rozwiązań technologicznych oraz opracowywanie programów ich wdrażania w zakresie systemów i urządzeń radiołączności,
  • Współdziałanie w procesie wydawania świadectw dopuszczenia do eksploatacji urządzeń/systemów radiołączności oraz kontrolowanie bezpieczeństwa prowadzenia ruchu kolejowego,
  • opracowanie zasad powiązań różnych typów urządzeń radiołączności oraz ich integracji z systemami kierowania i zarządzania procesami przewozowymi, propozycji programów ich wdrażania oraz nadzór nad ich realizacją,
  • prowadzenie baz danych użytkowników i urządzeń radiołączności oraz weryfikacja poprawności i terminowości wykonania usług świadczonych w zakresie administrowania sieciami radiołączności,
  • opiniowanie dokumentacji technicznych wdrażanych urządzeń/systemów radiołączności oraz warunków i programów badań w aspekcie ich przydatności technicznej i eksploatacyjnej w Spółce.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: telekomunikacja,
  • 4 lata doświadczenia ogółem, w tym 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z automatyką i telekomunikacją,
  • wiedza zawodowa z zakresu telekomunikacji kolejowej i eksploatacji,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami
  • zorientowanie na klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 5000 - 8000 zł brutto

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521