Pracownik ds. pozyskiwania klientów (STAŻ)
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, śląskie, Polska
Łętowski Consulting Szkolenia Doradztwo Rozwój Mateusz Łętowski
30. 5. 2024

Łętowski Consulting Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski to firma, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji szkoleń oraz realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych oraz oferowaniu wsparcia biznesowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie kontaktów do firm oraz osób indywidualnych zainteresowanych udziałem w szkoleniach (w tym szkoleniach z dofinansowaniem ze źródeł zewnętrznych - BUR / KFS, a także w szkoleniach komercyjnych);
  • Kontaktowanie się z potencjalnymi klientami za pomocą różnych kanałów: telefon, mail, media społecznościowe;
  • Udzielanie informacji klientom zainteresowanym udziałem w szkoleniach na temat wymagań i warunków dotyczących pozyskania dofinansowania na szkolenia;
  • Prowadzenie bazy danych potencjalnych klientów usług szkoleniowych;
  • Aktywna promocja działań związanych z ofertą szkoleń w mediach społecznościowych;

WYMAGANIA:

  • Nastawienie na efektywne i skuteczne realizowanie zadań;
  • Dobra dykcja (z uwagi częste kontakty telefonicznie z klientami);
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Posiadanie statusu osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy lub gotowość do rejestracji jako osoba bezrobotna;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako konsultant telefoniczny;
  • Dobra znajomość obsługi pakietów biurowych (w szczególności: Word, Excel, Outlook);
  • Samodzielność w działaniu, poczucie odpowiedzialności za przydzielone zadania oraz umiejętność ustalania priorytetów w pracy;
  • Umiejętności interpersonalne: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych;

OFEROWANE WARUNKI:

  • Staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się renomą i zaufaniem klientów;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po zakończeniu stażu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach i kursach);
  • Narzędzia do pracy: laptop i telefon służbowy;
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku polskim;
  • Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

  • Praca Jaworzno
  • Pracownik ds. administracji Jaworzno
  • Specjalista ds. reklamy Jaworzno
  • Specjalista ds. telekomunikacji Jaworzno
  • Specjalista ds. PR Jaworzno
  • Specjalista ds. Sprzedaży Jaworzno
  • Specjalista ds. Zakupów Jaworzno
  • Specjalista ds. marketingu Jaworzno
  • Specjalista ds. ofertowania Jaworzno
  • Specjalista ds. Zarządzania Jaworzno
  • Specjalista ds. Eksportu Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157