Pracownik ds. Pozyskiwania Darowizn
  • Warszawa, Żoliborz
mazowieckie, Warszawa, Żoliborz, mazowieckie, Polska
FUNDACJA IDYLLA
6. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i realizacja strategii pozyskiwania darowizn od osób fizycznych i korporacji dla Fundacji IDYLLA.
  • Współpraca z zespołami ds. komunikacji, marketingu, realizatorami programów, oraz działami ewaluacyjnym, finansowym i administracyjnym w celu zapewnienia skuteczności akcji.
  • Opracowywanie wniosków, raportów oraz materiałów fundraisingowych.
  • Tworzenie i wdrażanie kampanii fundraisingowych.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z darczyńcami.
  • Zarządzanie bazą danych darczyńców oraz monitorowanie zaangażowania darczyńców w akcje.

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w obsłudze darczyńców.
  • Zaawansowana znajomość MS Office.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją, elastyczność.

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju i wsparcie doświadczonego fundraisera.
  • Atrakcyjny system szkoleń i długoterminowej współpracy.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenia, karty sportowej, wsparcia psychologicznego.
  • Służbowy telefon, brak dress code’u, paczki świąteczne oraz spotkania integracyjne.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713