Pracownik ds. opracowania przesyłek
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Poczta Polska
27. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, ul. Handlowa 4​
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (na czas zastępstwa), pełen etat, praca zmianowa w godz. 7:00-19:00/19:00-7:00​ lub jednozmianowa w godz. 4.00-12.00
Twoje zadania: -weryfikacja zawartości opakowań zbiorczych zawierających listy lub paczki oraz ich podział, - ręczny rozdział przesyłek pocztowych (listy lub/i paczki), -obsługa maszyn rozdzielczych do przesyłek pocztowych (listy lub/i paczki), -przekazywanie przesyłek w obrębie sortowni, -praca ze skanerem terminalowym, -prowadzenie dokumentacji w zakresie realizowanych zadań, - dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.
Dołącz do nas, jeśli: - jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP), -chcesz pracować u największego polskiego pracodawcy – nie wymagamy doświadczenia, - jesteś sumienny/a, dokładny/a i rzetelny/a, -umiesz pracować w zespole, -umiesz pracować pod presją czasu.
Mile widziane: -uprawnienia na wózki widłowe lub prawo jazdy kat. B, - doświadczenie w pracy ze skanerem terminalowym oraz umiejętność obsługi komputera.
U nas zyskasz: -wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy, - atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, -dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, -pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej -sytuacji życiowej, trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej, -kartę Multisport na korzystnych warunkach, pocztowe grupy sportowe, - karty rabatowe na paliwo oraz zniżki u partnerów biznesowych.
Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj poprzez stronę www.poczta-polska.pl/aplikuj lub zadzwoń pod nr tel. 502017182.

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179