Pracownik ds. Obsługi Zamówień
  • Kartoszyno, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
pomorskie, Kartoszyno, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, pomorskie, Polska
Voltrim Trade Sp. z o.o
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zamówieniami, kontrola ich ilości i jakości.
  • Ocena dostawców oraz monitorowanie efektywności dostaw.
  • Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień klientów, zarządzanie danymi w systemie.
  • Współpraca z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi.
  • Koordynacja terminów dostaw z działem planowania produkcji.
  • Korekty handlowe dotyczące cen, minimalnych ilości zamówień oraz terminów dostaw.
  • Tworzenie raportów, analiz zamówień oraz archiwizacja dokumentów.
  • Planowanie produkcji na podstawie zamówień.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Dokładność, skrupulatność i wysoka kultura osobista.
  • Biegłość w obsłudze MS Office, w szczególności Excel.
  • Umiejętności negocjacyjne i asertywność.
  • Odpowiedzialność i zdolność do pracy pod presją.

Mile widziane

  • Doświadczenie w logistyce, zakupach, obsłudze zamówień lub sprzedaży.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w doświadczonym zespole.
  • System premiowy oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach.

  • Praca pomorskie
  • Pracownik fizyczny pomorskie
  • Pracownik fizyczny kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Kowalewo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662