Pracownik ds. obsługi sekretariatu​
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
2. 10. 2024

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Centrum Realizacji Inwestycji poszukuje osób na stanowisko:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • prowadzenie ewidencji i obiegu dokumentów w komórce/ jednostce organizacyjnej,
  • planowanie kalendarza spotkań kierownictwa jednostki organizacyjnej,
  • organizacja i obsługa logistyczna spotkań, komisji i narad wewnętrznych i zewnętrznych z udziałem kierownictwa jednostki organizacyjnej,
  • zapewnienie narzędzi i zasobów niezbędnych do pracy kierownictwa jednostki organizacyjnej,
  • prowadzenie i aktualizacja bazy informacji teleadresowej instytucji współpracujących ze Spółką,
  • obsługa systemu do obiegu dokumentów i archiwizacji (ODA),
  • koordynowanie wdrażania "polityki bezpieczeństwa informacji w Spółce" w zakresie obowiązującym w komórce/jednostce organizacyjnej,
  • koordynowanie i nadzorowanie dokumentacji przewidzianej do archiwizacji.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na podobnym stanowisku,
  • wiedza zawodowa w zakresie prawa i administracji,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 5500 - 6000 zł brutto

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521