Pracownik ds. obsługi klienta w gastronomii
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Fundacja
26. 7. 2024

Fundacja Heros w ramach projektu pn. „Klucz do sukcesu II” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik ds. obsługi klienta w gastronomii.
Miejsce odbywania stażu: Lublin, Nowy Świat
Zapraszamy osoby spełniające wszystkie poniższe wymagania:
• posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• pozostające bez zatrudnienia,
• pozostające w wieku aktywności zawodowej (kobiety 60 lat, mężczyźni 65 lat),
• zamieszkujące na terenie województwo lubelskiego.
• posiadanie książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia.
Obowiązki:
• obsługa połączeń telefonicznych,
• weryfikacja zamówień,
• przydzielanie zamówień do odpowiednich lokalizacji,
• wystawianie faktur,
• rozpatrywanie reklamacji.
Zapewniamy:
• stypendium stażowe w wysokości 2294,99 (brutto)/mies.
• zwrot kosztów dojazdu,
• możliwość zatrudnienia po odbytym stażu.
Dodatkowo przed podjęciem stażu możemy zaoferować profesjonalne, płatne szkolenie.
Oferujemy też wsparcie min. doradcy zawodowego, psychologa, prawnika, pośrednika pracy, a także wsparcie w uzyskaniu i utrzymaniu zatrudnienia.
Prosimy o zgłoszenia za pośrednictwem formularza lub kontaktu telefonicznego pod numerem: 570 122 110.

  • Praca Lublin
  • Obsługa gastronomii Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Obsługa hotelowa Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Pracownik ds. administracji Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941