Pracownik ds. Obsługi Klienta
  • Kobylnica
Kobylnica, Kobylnica, pomorskie, Polska
INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 10. 2024

Indeka Sp. z o.o. jest nowoczesną europejską firmą transportowo-spedycyjną stawiającą na rozwój. Posiadamy oddziały w Polsce, Hiszpanii i Holandii. Współpracujemy z największymi firmami na rynku nieustannie się rozwijając oraz umacniając pozycję przy zachowaniu najwyższych standardów.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie zleceń do systemu;
  • awizacje w różnych systemach;
  • obsługa systemu wewnętrznego Grupy Indeka;
  • wsparcie operacyjne działu Indeka.

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta i/lub branży logistycznej;
  • dokładność, systematyczność;
  • umiejętność organizowania pracy własnej;
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • rozwój osobisty i zawodowy w międzynarodowym zespole;
  • motywacyjny system wynagrodzeń;
  • możliwości rozwoju kariery wewnętrznej;
  • pełne wsparcie liderów i współpracowników;
  • profesjonalne narzędzia pracy;
  • indywidualne podejście do pracownika;
  • szkolenia wewnętrzne;
  • praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze.

  • Praca Kobylnica
  • Pracownik biurowy Kobylnica
  • Pracownik fizyczny Kobylnica
  • Pracownik produkcji Kobylnica
  • Kobylnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251