Pracownik ds. obsługi inwestycji
  • Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój, Krynica-Zdrój, Małopolskie, Polska
PUE ELTEX S.C.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
* pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców oraz weryfikacja ich poprawności i kompletności oraz założeń kosztorysowych
* zamawianie materiałów budowlanych i koordynacja terminów dostaw,
*wstępne negocjacje cenowe
* współpraca z inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym.
* współpraca z kierownikiem budowy w sprawie bieżącej obsługi budowy
* analiza zasadności zgłoszeń usterkowych wraz z koordynacją pracy serwisu gwarancyjnego
* przygotowywanie dokumentów/ raportów/ protokołów umożliwiających rozliczenie etapów pracy
Wymagania:
* Kierunkowe w specjalności elektroenergetycznej ( zawodowe lub techniczne lub wyższe)
* Znajomość przepisów budowlanych
* Znajomość branży elektroenegetycznej
* Obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, NORMA, AutoCad
* Samodzielność i bardzo dobrą organizację pracy, sumienność,
* Pozytywne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków,
* Prawo jazdy kategorii B.
* obowiązkowość i operatywność,
* umiejętność analitycznego myślenia, obowiązkowość, dokładność i skrupulatność.
Oferujemy:
* Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
* Możliwość rozwoju zawodowego,
* Praca od poniedziałku do piątku
* Wynagrodzenie: stawka godzinowa,

  • Praca Krynica-Zdrój
  • Pracownik produkcji Krynica-Zdrój
  • Pracownik biurowy Krynica-Zdrój
  • Pracownik fizyczny Krynica-Zdrój
  • Krynica-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075