Pracownik ds. obsługi frachtu lotniczego Warszawa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
DTA Sp. z o.o.
28. 9. 2024

DTA to grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy od 1991 roku. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej. Świadcząc nasze usługi kładziemy duży nacisk nie tylko na jakość dokonywanych przez nas usług, ale również na partnerstwo we współpracy z naszymi Klientami.
Rozwijamy się! Chcesz rozwijać się z nami? Dołącz do nas jako:
Pracownik ds. obsługi frachtu lotniczego
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki
* organizacja i obsługa handlingowa frachtu lotniczego
* monitorowanie i kontrola realizacji zleceń obsługi handlingowej
* przygotowywanie dokumentacji przewozowej i celnej
* uczestnictwo w kontrolach towaru wykonywanych przez służby sanitarne i weterynaryjne
* czynności magazynowe: przyjmowanie i wydawanie przesyłek lotniczych (załadunek i rozładunek)
* współpraca z Urzędem Celnym, służbami lotniskowymi, granicznymi
Wymagania
* znajomość obsługi komputera
* mile widziana znajomość procedur obowiązujących na terminalu cargo
* dyspozycyjność – praca dwuzmianowa
Oferujemy
* stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
* pracę i rozwój w zgranym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
* atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe i inne)
* Pracowniczy Program Emerytalny
* nauka języków obcych z etutorem – angielski, niemiecki, hiszpański
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392