Pracownik ds. Monitoringu
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Analiza nagrań i ocena bezpieczeństwa w sklepach.
  • Działania prewencyjne i raportowanie zagrożeń.
  • Monitorowanie obsługi klientów i zgłaszanie nieprawidłowości.
  • Współpraca z różnymi działami firmy oraz cykliczne raportowanie.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego lub okolic z własnym transportem.
  • Gotowość do pracy zmianowej (w tym nocne zmiany).
  • Preferowane orzeczenie o niepełnosprawności.
  • Umiejętności komputerowe, obserwacyjne, spostrzegawczość.

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie.
  • Dobrą atmosferę i stabilne zatrudnienie.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju.
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Pracownik biurowy Sokołów Podlaski
  • Pracownik produkcji Sokołów Podlaski
  • Pracownik fizyczny Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584