Pracownik ds. Logistyki / Młodszy Specjalista ds. Logistyki
  • Kutno
Kutno, Kutno, łódzkie, Polska
Fuji Seal Poland Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Firma Fuji Seal Poland Sp. z o.o.zajmująca się produkcją etykiet termokurczliwych, etykiet samoprzylepnych, opakowań typu Pouch poszukuje pracownika na stanowisko:

Logistyka

Obowiązki:

  • regularne śledzenie raportów wysyłkowych
  • monitorowanie spływu wyrobów gotowych do magazynu oraz informowanie o wszelkich niezgodnościach, w tym podejmowanie działań korygujących
  • aktualizacja danych planistycznych dotyczących terminów wysyłek i dostaw przy ścisłej współpracy z innymi pracownikami logistyki oraz działem planowania
  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do realizacji wysyłek (kompletacje dokumentacji wysyłkowej w szczególności CMR, delivery notes i faktury oraz pozostałych dokumentów wymaganych przez odbiorców)
  • organizacja odpraw celnych oraz prowadzenie ich ewidencji (w tym rozliczenia)

Wymagania:

  • min. średnie (mile widziane kierunki: logistyczne, ekonomiczne)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności EXCEL)

Oferujemy:

  • wysokie standardy bezpieczeństwa
  • stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i pomocy
  • elastyczny system czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • urozmaicony pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, karty sportowe, wycieczki, itp.)
  • dofinansowanie do posiłków
  • opiekę medyczną

  • Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji w języku polskim z dopiskiem "Pracownik ds. Logistyki"

  • Praca Kutno
  • Pracownik fizyczny Kutno
  • Pracownik produkcji Kutno
  • Pracownik biurowy Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238