PRACOWNIK DS. LOGISTYKI - KIEROWCA
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
Z.M. Wiromet S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WYZWOLENIA 27, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Zakłady Mechaniczne "WIROMET Spółka Akcyjna w Mikołowie poszukują kandydatów na stanowisko: Pracownik ds. logistyki - kierowca.Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie :- praca na magazynie,- transport wewnętrzny,- pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki,- dostarczanie towaru do klienta.Oferujemy :- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- świadczenia z ZFŚS /dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi świąteczne, paczki dla dzieci/- ubezpieczenie grupowe PZU- opieka medyczna- wynagrodzenie zależy od posiadanego doświadczenia, umiejętności i efektów pracy.Godziny pracy: 7:00-15:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4500 zł/brutto (wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności). Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 27.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe . Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Wymagane prawo jazdy kat. B (warunek konieczny). Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych. Wymagane umiejętności: zaangażowanie w pracy, dokładność, terminowość, samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁADY MECHANICZNE "WIROMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 724-211-817) od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30-14:30 lub e-mail:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Mikołów
  • Kierowca Mikołów
  • Pracownik fizyczny Mikołów
  • Pracownik biurowy Mikołów
  • Pracownik produkcji Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116