Pracownik ds. kontroli jakości ruchu kolejowego​
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
10. 5. 2024

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • codzienna analiza przebiegu pociągów w systemie ewidencji pracy eksploatacyjnej,
  • analiza wydarzeń na sieci kolejowej,
  • sporządzanie okresowych i zbiorczych analiz z jakości kursowania pociągów,
  • sporządzanie analiz i opracowywanie kluczowych wskaźników wydajności oraz wskaźników punktualności w zakresie rozliczeń dotacji budżetowej dla Zarządu Spółki, Ministerstwa Infrastruktury, Urzędu Transportu Kolejowego i innych podmiotów,
  • przygotowywanie danych do rozliczeń rekompensat wynikających z planu wykonania oraz prowadzenie rozliczeń z przydzielonymi przewoźnikami,
  • obsługa dokumentów finansowych w systemie SAP,
  • monitoring postępowań wyjaśniających okoliczności i przyczyny opóźnień.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na podobnym stanowisku,
  • wiedza zawodowa z zakresu techniki ruchu kolejowego, rejestracji procesu przewozowego i współpracy z przewoźnikami,
  • znajomość pakietu MS Office oraz systemów SEPE, SKRJ,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

  • Praca Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458