Pracownik ds. Kompletowania Zamówień
  • Łódź, ul. Brukowa 24
łódzkie, Łódź, ul. Brukowa 24, łódzkie, Polska
iHub Centrostal Łódź S.A.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Praca w Centrostal Logistics Sp. z o.o. w Łodzi

W związku z dynamicznie rozwijającą się polską firmą poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Stanowisko:

Opis stanowiska

PRACA DLA PAŃ I PANÓW

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie i pakowanie zamówień
  • przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem
  • obsługa skanera i komputera
  • dbałość o miejsce pracy
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania
  • dokładność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • punktualność i dyspozycyjność
  • zdolności manualne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B mile widziane
  • posiadanie uprawnień na wózki dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej organizacji w oparciu o umowę o pracę

  • pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym w godzinach 9:00-20:00

  • wynagrodzenia brutto 4800 – 5300 miesięcznie

  • nagrody uznaniowe za efektywność pracy

  • możliwość awansu zawodowego

  • pełne wdrożenie i pakiet szkoleń wprowadzających

  • dofinansowanie do pakietu sportowego Multi Sport i obiadów

  • posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym

  • bony świąteczne

  • równe traktowanie bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, pochodzenie etniczne, wyznanie, przekonania polityczne, styl życia oraz inne przesłanki narażające na zachowania dyskryminacyjne

  • magazyn ogrzewany

  • Praca łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293