Pracownik ds. inwentaryzacji
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
1. 10. 2024

Miejsce zlecenia:Toruń, ul. Broniewskiego

Termin: 11.10.2024

Zadania:

  • układanie towaru
  • porządkowanie towaru
  • liczenie towaru
Wymagania:
  • ukończone 18 lat- warunek konieczny
  • chęć do pracy, dokładność i zaangażowanie
  • umiejętność dokładnego i szybkiego liczenia
  • status studenta/ucznia mile widziane
Oferta:
  • Stawka 30zł/h brutto
  • Umowa zlecenie
  • Praca dla osób bez doświadczenia- zostaniesz wyszkolony do wszelkich czynności na miejscu zlecenia

nr.ref: IN/097/PAS

Miejsce pracy: Toruń

Oferta dotyczy umowy tymczasowej

  • Praca Toruń
  • Pracownik ds. administracji Toruń
  • Specjalista ds. telekomunikacji Toruń
  • Specjalista ds. PR Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667